Čas na serveru 22:55:13

Jan Konůpek
Otec a syn

Id: 502501

Otec a syn

  •  / Otec a syn / Jan Konůpek
  •  / Otec a syn / Jan Konůpek
  •  / Otec a syn / Jan Konůpek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 51 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno

zobrazeno: 184x

Vyvolávací cena:

9 000