Čas na serveru 09:10:05

Jan Konůpek
Pod křížem

Id: 116808

Pod křížem

  •  / Pod křížem / Jan Konůpek
  •  / Pod křížem / Jan Konůpek
  •  / Pod křížem / Jan Konůpek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 50 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 33, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 12932x

Vyvolávací cena:

13 500