Čas na serveru 01:23:28

Jan Konůpek
Vzpomínka

Id: 115816

Vzpomínka

  •  / Vzpomínka / Jan Konůpek
  •  / Vzpomínka / Jan Konůpek
  •  / Vzpomínka / Jan Konůpek

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 60 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 26, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2471x

Vyvolávací cena:

13 700