Čas na serveru 20:57:22

Jan Konůpek
Vzývání

Id: 221002

Vzývání

  •  / Vzývání / Jan Konůpek
  •  / Vzývání / Jan Konůpek
  •  / Vzývání / Jan Konůpek

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr malby cca 40,56 x 56,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3228x

Vyvolávací cena:
2 200

7 000