Čas na serveru 05:22:05

Jan Köppl
Lesní tůň s ledňáčky

Id: 67701

Lesní tůň s ledňáčky

  •  / Lesní tůň s ledňáčky / Jan Köppl

olej/plátno, rozměr 60 x 86 cm, nesignováno, v minulosti restaurováno, rentoilováno, novodobě rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, jedná se o mimořádnou příležitost získat obraz žáka Julia Mařáka, který se na trhu téměř nevyskytuje, tento obraz byl vytvořen patrně v období mezi lety 1900 - 1905, jak uvádní PhDr. Michael Zachař ve svém posudku, který je přiložen

zobrazeno: 2148x

Vyvolávací cena:
15 000

66 000