Čas na serveru 23:05:51

Jan Köppl
Letní motiv

Id: 134409

Letní motiv

  •  / Letní motiv / Jan Köppl
  •  / Letní motiv / Jan Köppl
  •  / Letní motiv / Jan Köppl

olej/karton, rozměr 63,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, zcela ojediněle se vyskytující autor Mařákovi školy, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2284x

Vyvolávací cena:
8 000

63 800