Čas na serveru 15:45:35

Jan Köppl
V parku

Id: 139605

V parku

  •  / V parku / Jan Köppl
  •  / V parku / Jan Köppl
  •  / V parku / Jan Köppl

olej/karton, rozměr 64 x 45 cm, signováno vpravo dole, lokální oděrky v malbě, novodobě rámováno, zcela ojediněle se vyskytující autor Mařákovi školy, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 604x

Vyvolávací cena:
7 000

42 300