Čas na serveru 06:34:53

Jan Kotík
Abstrakce

Id: 340703

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Jan Kotík
  •  / Abstrakce / Jan Kotík
  •  / Abstrakce / Jan Kotík

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1556x

Vyvolávací cena:

7 000