Čas na serveru 00:18:44

Jan Kotík
Abstraktní kompozice

Id: 370201

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Jan Kotík

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 593x

Vyvolávací cena:

9 000