Čas na serveru 15:56:58

Jan Kotík
Barevná abstrakce

Id: 313004

Barevná abstrakce

  •  / Barevná abstrakce / Jan Kotík

kombinovaná technika/olej/papír, rozměr listu 43 x 30 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno

zobrazeno: 4567x

Vyvolávací cena:
3 800

11 200