Čas na serveru 01:55:08

Jan Kotík
Hlava

Id: 358101

Hlava

  •  / Hlava / Jan Kotík
  •  / Hlava / Jan Kotík
  •  / Hlava / Jan Kotík

olej/karton, rozměr 50 x 35 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně Hlava JK 68, rámováno, přiloženo odborné vyjádření Mgr. Vlasty Čihákové Noshiro Ph.D.

zobrazeno: 1282x

Vyvolávací cena:

59 000

Příhozy: 57