Čas na serveru 02:29:09

Jan Kotík
Hlava

Id: 2052

Hlava

  •  / Hlava / Jan Kotík
  •  / Hlava / Jan Kotík
  •  / Hlava / Jan Kotík

olej/plátno/sololit, rozměr 43 x 54,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 45, na malbě krakeláž, původní stav

zobrazeno: 3507x

Vyvolávací cena:
19 000

27 000