Čas na serveru 23:59:27

Jan Kotík
Hostinec

Id: 48602

Hostinec

  •  / Hostinec / Jan Kotík
  •  / Hostinec / Jan Kotík
  •  / Hostinec / Jan Kotík
  •  / Hostinec / Jan Kotík

lept/papír, velikost listu 20,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 11/11, ve spodní části listu věnování, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2355x

Vyvolávací cena:
800

12 100

Příhozy: 56