Čas na serveru 23:45:04

Jan Kotík
Krasojezdkyně

Id: 407204

Krasojezdkyně

  •  / Krasojezdkyně / Jan Kotík
  •  / Krasojezdkyně / Jan Kotík
  •  / Krasojezdkyně / Jan Kotík

kombinovaná technika, akvarel/tempera/papír, rozměr 37 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 659x

Vyvolávací cena: