Čas na serveru 18:12:28

Jan Kotík
Téměř figura

Id: 263704

Téměř figura

  •  / Téměř figura / Jan Kotík
  •  / Téměř figura / Jan Kotík
  •  / Téměř figura / Jan Kotík

lept/papír, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, značeno a datováno tužkou uprostřed, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1835x

Vyvolávací cena:

3 700