Čas na serveru 01:20:17

Jan Kotík
Téměř figura

Id: 18401

Téměř figura

  •  / Téměř figura / Jan Kotík
  •  / Téměř figura / Jan Kotík
  •  / Téměř figura / Jan Kotík
  •  / Téměř figura / Jan Kotík

tuš/papír, rozměr ve výřezu 329 x 15,5 cm, signováno monogramem uprostřed dole tužkou, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2238x

Vyvolávací cena:
500

2 700