Čas na serveru 03:50:55

Jan Kotík
U okna

Id: 38913

U okna

  •  / U okna / Jan Kotík
  •  / U okna / Jan Kotík

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 21 cm, signováno monogramem s datací vpravo dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2146x

Vyvolávací cena:
500