Čas na serveru 18:40:37

Jan Kotík
Za pultem

Id: 48603

Za pultem

  •  / Za pultem / Jan Kotík
  •  / Za pultem / Jan Kotík
  •  / Za pultem / Jan Kotík
  •  / Za pultem / Jan Kotík

lept/papír, velikost listu 15,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 16/22, datováno 43, list lehce pomačkán, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1808x

Vyvolávací cena:
500

3 700