Čas na serveru 09:40:35

Jan Kreutz
Na slunci

Id: 1310

Na slunci

  •  / Na slunci / Jan Kreutz
  •  / Na slunci / Jan Kreutz
  •  / Na slunci / Jan Kreutz
  •  / Na slunci / Jan Kreutz

olej/plátno/karton, rozměr 58 x 37 cm, signováno vpravo dole, oděrky na malbě, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 1880x

Vyvolávací cena:

6 000