Čas na serveru 23:42:37

Jan Kreutz
Nad džbánkem

Id: 1514

Nad džbánkem

  •  / Nad džbánkem / Jan Kreutz
  •  / Nad džbánkem / Jan Kreutz
  •  / Nad džbánkem / Jan Kreutz

olej/překližka, rozměr 71 x 95,5 cm, signováno vpravo dole, mírně poškozená malba i rám, původní stav

zobrazeno: 2507x

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

1.12.2014, 21:15:00

1.12.2014 21:10 2 200 Kč