Čas na serveru 16:20:58

Jan Kristofori
Abstraktní motiv

Id: 273701

Abstraktní motiv

  •  / Abstraktní motiv / Jan Kristofori

strukturální malba/karton, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno v ploše, oděrky na rámu

zobrazeno: 3019x

Vyvolávací cena:

46 000

Příhozy: 58