Čas na serveru 22:53:05

Jan Kristofori
Abstraktní motiv

Id: 273701

Abstraktní motiv

  •  / Abstraktní motiv / Jan Kristofori

strukturální malba/karton, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno v ploše, oděrky na rámu

zobrazeno: 2987x

Vyvolávací cena:

46 000

Příhozy: 58