Čas na serveru 13:49:54

Jan Kristofori
Dvoubarevná partitura

Id: 35603

Dvoubarevná partitura

  •  / Dvoubarevná partitura / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 69,5 x 69,5 cm signováno vpravo dole, datováno 91, původní rámování, původní stav

zobrazeno: 4336x

Vyvolávací cena:

33 100