Čas na serveru 03:49:53

Jan Kristofori
Hodiny

Id: 315701

Hodiny

  •  / Hodiny / Jan Kristofori
  •  / Hodiny / Jan Kristofori
  •  / Hodiny / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 70 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 5434x

Vyvolávací cena:

52 000

Příhozy: 71