Čas na serveru 14:28:09

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 225402

Hudební motiv

  •  / Hudební motiv / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 30 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2841x

Vyvolávací cena:

37 100

Příhozy: 74