Čas na serveru 03:46:22

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 289501

Hudební motiv

  •  / Hudební motiv / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 51 x 51 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3015x

Vyvolávací cena:
3 800

43 020

Příhozy: 64