Čas na serveru 04:32:15

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 419401

Hudební motiv

  •  / Hudební motiv / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 32 x 32 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 1378x

Vyvolávací cena:

17 000