Čas na serveru 17:50:50

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 419401

Hudební motiv

  •  / Hudební motiv / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 32 x 32 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 1364x

Vyvolávací cena:

17 000