Čas na serveru 11:29:46

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 6202

Hudební motiv

  •  / Hudební motiv / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit , rozměr 30 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2429x

Vyvolávací cena:

8 000