Čas na serveru 12:25:12

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 6204

Hudební motiv

  •  / Hudební motiv / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit , rozměr 30 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2509x

Vyvolávací cena:

7 500