Čas na serveru 17:53:40

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 6204

Hudební motiv

  •  / Hudební motiv / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit , rozměr 30 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2540x

Vyvolávací cena:

7 500