Čas na serveru 04:44:00

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 10501

Hudební motiv

  •  / Hudební motiv / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 30,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, oděrky na rámu, původní rámování, původní stav

zobrazeno: 3021x

Vyvolávací cena:

24 000