Čas na serveru 03:34:19

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 23806

Hudební motiv

  •  / Hudební motiv / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 31,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 90, původní rámování, původní stav

zobrazeno: 2061x

Vyvolávací cena:

15 500