Čas na serveru 03:37:20

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 30501

Hudební motiv

  •  / Hudební motiv / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 71 x 71 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, původní rámování, původní stav

zobrazeno: 2716x

Vyvolávací cena:

11 000