Čas na serveru 13:29:35

Jan Kristofori
Hudební motiv fialový

Id: 6201

Hudební motiv fialový

  •  / Hudební motiv fialový / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit , rozměr 32 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1882x

Vyvolávací cena:
7 500

13 000