Čas na serveru 00:47:12

Jan Kristofori
Hudební motiv II

Id: 441502

Hudební motiv II

  •  / Hudební motiv II / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 15 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2509x

Vyvolávací cena:

12 600