Čas na serveru 07:42:34

Jan Kristofori
Hudební motiv modrý

Id: 910

Hudební motiv modrý

  •  / Hudební motiv modrý / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr malby 50 x 50 cm, signováno uprostřed dole KRISTOFORI, datováno 82, získáno z pozůstalosti autora, původní stav

zobrazeno: 3162x

Vyvolávací cena:
23 000

36 000