Čas na serveru 07:04:28

Jan Kristofori
Hudební motiv s textem

Id: 234902

Hudební motiv s textem

  •  / Hudební motiv s textem / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 31 x 31 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1107x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 63