Čas na serveru 01:47:51

Jan Kristofori
Hudební motiv zelený

Id: 988

Hudební motiv zelený

  •  / Hudební motiv zelený / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 25,5 x 26 cm, signováno vlevo dole Kristofori, datováno 93, získáno z pozůstalosti autora, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2272x

Vyvolávací cena:
14 000

24 000