Čas na serveru 23:14:47

Jan Kristofori
Jaro

Id: 132001

Jaro

  •  / Jaro / Jan Kristofori
  •  / Jaro / Jan Kristofori
  •  / Jaro / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 31 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 98, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1697x

Vyvolávací cena:

9 700