Čas na serveru 20:54:15

Jan Kristofori
Jaro

Id: 132001

Jaro

  •  / Jaro / Jan Kristofori
  •  / Jaro / Jan Kristofori
  •  / Jaro / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 31 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 98, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1732x

Vyvolávací cena:

9 700