Čas na serveru 13:38:46

Jan Kristofori
Jednou se to provalit muselo

Id: 387801

Jednou se to provalit muselo

  •  / Jednou se to provalit muselo / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 100 x 100 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2291x

Vyvolávací cena:
7 500

47 000

Příhozy: 54