Čas na serveru 10:57:16

Jan Kristofori
Karneval

Id: 35602

Karneval

  •  / Karneval / Jan Kristofori
  •  / Karneval / Jan Kristofori
  •  / Karneval / Jan Kristofori

stukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 86/88, původní rámování, původní stav

zobrazeno: 2440x

Vyvolávací cena:

26 000