Čas na serveru 13:28:31

Jan Kristofori
Kompozice zelené

Id: 357401

Kompozice zelené

  •  / Kompozice zelené / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 31,2 x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1299x

Vyvolávací cena:

22 000