Čas na serveru 19:54:23

Jan Kristofori
Melodie

Id: 370501

Melodie

  •  / Melodie / Jan Kristofori
  •  / Melodie / Jan Kristofori
  •  / Melodie / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 31,5 x 31,5 cm, značeno vlevo dole s datací, rámováno

zobrazeno: 2787x

Vyvolávací cena:

16 600