Čas na serveru 20:42:21

Jan Kristofori
Milostný dopis

Id: 180004

Milostný dopis

  •  / Milostný dopis / Jan Kristofori

strukturální malba/deska, rozměr 70 x 70 cm, signováno a datováno uprostřed dole, autorsky rámováno

zobrazeno: 3958x

Vyvolávací cena:
3 800

40 000

Příhozy: 50