Čas na serveru 18:36:44

Jan Kristofori
Modrá symfonie

Id: 398201

Modrá symfonie

  •  / Modrá symfonie / Jan Kristofori

kombinovaná technika, strukturální malba/sololit, rozměr 71 x 71 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 4927x

Vyvolávací cena:

32 000