Čas na serveru 10:50:06

Jan Kristofori
Mozart - jubileum

Id: 298901

Mozart - jubileum

  •  / Mozart - jubileum / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 49 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 1879x

Vyvolávací cena:

47 000

2021,04-1,26,19,43,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu