Čas na serveru 08:57:47

Jan Kristofori
Mozart - jubileum

Id: 298901

Mozart - jubileum

  •  / Mozart - jubileum / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 49 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 3685x

Vyvolávací cena:

48 000