Čas na serveru 22:48:38

Jan Kristofori
Nečekaný návrat

Id: 202701

Nečekaný návrat

  •  / Nečekaný návrat / Jan Kristofori

strukturální malba/deska, rozměr 49 x 42,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, otluky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 1571x

Vyvolávací cena:

16 000