Čas na serveru 01:32:51

Jan Kristofori
Nekonečný čas

Id: 21901

Nekonečný čas

  •  / Nekonečný čas / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 70 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4359x

Vyvolávací cena:
9 500

18 500