Čas na serveru 14:35:34

Jan Kristofori
Noční květy

Id: 78701

Noční květy

  •  / Noční květy / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 41,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, autorsky rámováno, drobně poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2115x

Vyvolávací cena:

17 000