Čas na serveru 19:06:50

Jan Kristofori
Notová osnova

Id: 30503

Notová osnova

  •  / Notová osnova / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 29 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, původní rámování, původní stav

zobrazeno: 1837x

Vyvolávací cena: