Čas na serveru 17:03:35

Jan Kristofori
Notové osnovy

Id: 234903

Notové osnovy

  •  / Notové osnovy / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1304x

Vyvolávací cena:

45 000