Čas na serveru 07:02:49

Jan Kristofori
Ovocné zátiší

Id: 2378

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 31 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 92, původní stav

zobrazeno: 2220x

Vyvolávací cena:
9 500

10 000